Зеолит на кристали - термично обработен и готов за употреба

Зеолит на кристали - термично обработен и готов за употреба
Код на продукта: 0013
Наличност: В наличност
Цена: 4.00 лв. (с ДДС)
Цената за доставка е според тарифата на Еконт до (офис или адрес)

 

180 гр приро ден ден клиноптилолит зеолит на кристали
термично обработен и готов за използване       
(2,22 лв / 100 грама)
      

Дай мнение

Вашето име:


Вашето мнение: Бележка: HTML не е преведен!

Рейтинг: Лош            Добър

Напишете код в полето по-долу: